KRZYSZTOŃ Joanna (ur. 1954)
technika własna (olej, kredka), płótno; 95 x 126,5 cm;
opisana l. g.: pejzaż z jednorożcem.
cena wywoławcza: Wykup abonament
KRZYSZTOŃ Joanna (ur. 1954)
olej/płótno
31,5 x 99 cm
KRZYSZTOŃ Joanna (ur. 1954)
olej
60x50 cm
2008 r.
KRZYSZTOŃ Joanna (ur. 1954)
akryl, płótno, 90 x 200 cm; sygn. i opisany na odwrocie,
na blejtramie: J. KRZYSZTOŃ 2005 / AKRYL
KRZYSZTOŃ Joanna (ur. 1954)
KRZYSZTOŃ Joanna (ur. 1954)
akryl na papierze, 50 x 70 cm