FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
serigrafia/papier, 39 x 29 cm (w świetle oprawy)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Jacek Fedorowicz'
cena wywoławcza: Wykup abonament
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
tusz/papier, 27,3 x 21 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Jacek Fedorowicz 83'
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
serigrafia, serigrafia barwna/papier, 39 x 29 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d. 'J.F. 84'
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
technika mieszana, papier, 30,5 x 48,5 cm,
sygn. p.d.: Fedorowicz 84
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
tusz, papier, 29 x 20,5 cm, sygn. ołówkiem p.d.: Fedorowicz
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
Visitez Varsovie !, ilustracja satyryczna
offset/papier, 28 x 20 cm
sygnowany l.d.: 'J. Fedorowicz' i opisany u dołu: 'VISITEZ VARSOVIE!'
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
tusz/papier, 27,5 x 21 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jacek | Fedorowicz | 83'
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
serigrafia, papier, 29 x 20 cm w świetle passe-partout, sygn. l.d.: J. Fedorowicz
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
serigrafia, papier, 20,5 x 29 cm w świetle passe-partout, sygn. i dat.: JacekFedorowicz 83
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
technika mieszana, papier, 30,5 × 48,5 cm
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: Fedorowicz 84
p. d.: 90185 PAMIETAJ O NAS PRZEZ NASTĘPNE 30 LAT CO NAJMNIEJ ADAM/Celinka Wiesia/Kasia Andrzej
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
serigrafia, papier, wym. arkusza 32 x 22 cm
sygn. po lewej: Fedorowicz
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
serigrafia, papier, 48 x 34,5 cm w świetle passe-partout
sygn. u dołu: Fedorowicz/83
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
Zwykły obywatel Lech W. na rybach
serigrafia, papier, 19 x 26,5 cm, sygn. ołówkiem pod płytą p.d.: J.Fedorowicz
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
sygn.dat.p.d.
technika mieszana, papier/tektura, 30.5x48.5 cm
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
King - Karykatura Piotra Fronczewskiego (1984)
sygn.dat.śr.d.
technika mieszana, papier/tektura, 32.5x23 cm
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
Portret nieznanego mężczyzny z wąsem
serigrafia, papier, 32 x 23 cm;
sygn. u dołu: J. Fedorowicz
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
serigrafia, papier, 22,5 x 32 cm;
sygn. po prawej: J. Fedorowicz 83
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
Serigrafia, papier; 30 x 20 cm
Sygn. d. J.Fedorowicz VISITEZ VAROSVIE!; ołówkiem l.d.: Fedorowicz
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
Portret nieznanego mężczyzny z wąsem (II połowa XX wieku)
sygn. śr.d.
serigrafia
28.5x14.5 cm
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
tusz/papier, 26 x 17 cm
sygnowany l.d.: `J. Fedorowicz` i u dołu `VISITEZ VARSOVIE!`
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
grafika, papier; 32,5x23 cm;
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Fedorowicz 84
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
grafika, papier; 21,5x 29 cm (w świetle oprawy);
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
druk powielaczowy podmalowany tuszem (?), papier, 28 x 38 cm (arkusz), 19,5 x 28 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. p.d.: JACEK FEDOROWICZ 1983
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
Portret nieznanego mężczyzny z wąsem (1983)
sygnowany, datowany śr.d.
serigrafia
28.5x14