GRABOWSKI Zygmunt (1892-1939)
olej/tektura, 33 x 47 cm
sygnowany p.d.: 'Z. GRABOWSKI'
cena wywoławcza: Wykup abonament
GRABOWSKI Zygmunt (1892-1939)
ołówek, akwarela, gwasz, szary papier; 41,5 x 53,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: ZYGMUNT GRABOWSKI 1917 R.;
na odwrocie nalepka wystawowa: Wystawa Legionów Polskich, Lublin, lipiec 1917 z tytułem obrazu Rekwizycja; oraz napis: Lublin lipiec 1917 / Właściciel chor. J.A. Tesler Kraków / "Rekwizycja".
GRABOWSKI Zygmunt (1892-1939)
ołówek/karton, 19,8 x 15,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: 'Z. Grabowski'
projekt ilustracji do czasopisma "Płomyk"
GRABOWSKI Zygmunt (1892-1939)
ołówek, papier, 25,5 × 20 cm w świetle passe-partout
sygn. l.d.: Z. Grabowski
GRABOWSKI Zygmunt (1892-1939)
Ołówek karton; wym. planszy: 31 x 23,8 cm; sygn. oł. l.d.: Z. Grabowski. Na odwrocie stemple urzędowe wyrażające zgodę na wywóz pracy za granicę. Projekt ilustracji do "Płomyka".
GRABOWSKI Zygmunt (1892-1939)
Ołówek karton; wym. planszy: 29,2 x 23,3 cm; sygn. oł. l.d.: Z. Grabowski. Na odwrocie stemple urzędowe wyrażające zgodę na wywóz pracy za granicę. Projekt ilustracji do "Płomyka".
GRABOWSKI Zygmunt (1892-1939)
GRABOWSKI Zygmunt (1892-1939)
GRABOWSKI Zygmunt (1892-1939)
GRABOWSKI Zygmunt (1892-1939)
GRABOWSKI Zygmunt (1892-1939)
Portret marszałka Józefa Piłsudskiego na Kasztance
olej/płótno, 253 x 200 cm
sygnowany l. d.: "Z. Grabowski"