SUBOTA Lena (ur. 1962)
grafika podmalowana, papier, 15 x 18 cm
sygn. ołówkiem p. d.: Subota, opis. ołówkiem l. d. Gdańsk, Długi targ 21/60
cena wywoławcza: Wykup abonament
SUBOTA Lena (ur. 1962)
grafika podmalowywana,
papier, 15,5 × 26 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d.: Subota
opisana u dołu
SUBOTA Lena (ur. 1962)
grafika podmalowana, papier, 14 × 24,5 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d.: Subota
opisana u dołu
SUBOTA Lena (ur. 1962)
technika mieszana/karton, 45 x 28 cm, oprawiony,
sygnowana p.d: 'Subota Lena'
SUBOTA Lena (ur. 1962)
tusz/akwarela/technika własna/karton, 50 x 40 cm, oprawiony,
sygnowany p.d: 'Subota Lena'
SUBOTA Lena (ur. 1962)
rysunek, akwarela na papierze, 30 x 22 cm
SUBOTA Lena (ur. 1962)
tryptyk, tusz/akwarela/technika własna/karton, 53 x 106 cm,
sygnowany l.d i p.d: "Subota Lena", oprawiony w passe - partout