SIECIARZ Marta (1975r.)
olej, płótno, 120.00 x 120.00 cm
sygn. l.d.: M. Sieciarz, opisany na odwrocie: Marta Sieciarz Interferencje 10 10x120 cm olej, płótno 2004
cena wywoławcza: Wykup abonament
SIECIARZ Marta (1975r.)
SIECIARZ Marta (1975r.)
olej, płótno, 120x80 cm
sygn. l.d.: M.Sieciarz, opisany na odwrocie: Marta Sieciarz Znaki 1, 2006 120x80cm olej, płótno
SIECIARZ Marta (1975r.)
olej, płótno, 120x80 cm
sygn. p.d.: M. Sieciarz
SIECIARZ Marta (1975r.)
Znaki 9 z cyklu cyklu Znaki, 2006
olej, płótno, 120x120 cm
sygn. l.d.: M. Sieciarz, opisany na odwrocie: Marta Sieciarz Znaki 9, 2006 120x120 cm olej, płótno
SIECIARZ Marta (1975r.)
olej, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. i opisany na odwrocie
SIECIARZ Marta (1975r.)
olej, płótno, 120 x 120 cm
sygn. na odwrociu: Marta Sieciarz/Znaki 6 / 120 x 120 cm, 2006/olej, płótno
SIECIARZ Marta (1975r.)
olej, płótno,
120 x 180 cm
sygn. p.d. M.Sieciarz
na odwrocie: Marta Sieciarz /Interferencje 19/2005/120x180
SIECIARZ Marta (1975r.)
olej, płótno, 180 x 120 cm
sygn. l.d. M.Sieciarz
SIECIARZ Marta (1975r.)
Studzienka z cyklu Znaki 12, 2007
olej, płótno,
120x120 cm,
sygn. na licu /M. Sieciarz/, opisany na odwrocie /Marta Sieciarz Znaki 12, 2007, 120x120 cm olej, płótno/
SIECIARZ Marta (1975r.)
Olej, płótno;
120x120 cm
Sygn. Na odwrocie: Marta Sieciarz/ Znak 14, 2007/ 120x120 cm olej na płótnie
SIECIARZ Marta (1975r.)
olej/płótno,
120 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu
SIECIARZ Marta (1975r.)
olej, płótno;
120 x 80 cm
sygn. p.d. M.SIECIARZ
SIECIARZ Marta (1975r.)
olej/płótno,
120 x 80 cm
sygn. l.d.: `M.Sieciarz`
opisany na odwrocie: ` Marta Sieciarz / Interferencje 8 / 2004`
SIECIARZ Marta (1975r.)
olej/płótno,
120 x 80 cm
sygn. l.d.: `M. Sieciarz`
opisany na odwrocie: `Marta Sieciarz | Interferencje 12 | 120 x 80 cm`
SIECIARZ Marta (1975r.)
Znaki 8, 2006 - (Kościół 250 m róg Francuskiej i Obrońców)
olej/płótno,
120 x 120 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie
SIECIARZ Marta (1975r.)
olej, płótno, 120 x 120 cm