JOB Adam
Agios Georgios-Pegeias, 2017 r.
olej, akryl na płycie, 40 x 60 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
JOB Adam
olej na płycie, 29 x 38 cm, sygn.
JOB Adam
pastel, 35 x 50 cm, sygn.
JOB Adam
Szkic do autoportretu, 2010 r.
olej/deska, 31,5 x 27,5 cm, sygn.
JOB Adam
olej/płyta
20 x 27 cm
sygn.
JOB Adam
olej/płótno,
40,5 x 40,5 cm,
sygn.
JOB Adam
Wieczorny nokturn z dachami, 2005 r.
olej/płótno, 20 x 40 cm, sygn.
JOB Adam
olej/deska,
52 x 33 cm,
sygn.
JOB Adam
olej/płyta, 70 x 50 cm, sygn.
JOB Adam
olej/płyta, 24 x 29,5 cm, sygn.
JOB Adam
olej/płótno, 50 x 60 cm, sygn.
JOB Adam
olej/płyta,
40 x 50 cm,
sygn.