FRANKOWSKI Jacek (ur. 1949, Brok)
Goryl - Rewiński, szkic wstępny projektu lalki do programu TV Polskie ZOO, 1991, 2002 r.
akwarela/papier, 20,8 x 29,5 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'kopia autorska ręcznie kolorowana Jacek Frankowski 2002'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Łoś - Chrzanowski, szkic wstępny projektu lalki do programu TV Polskie ZOO, 1991, 2002 r.
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'kopia autorska ręcznie kolorowana | Jacek Frankowski 2002'
Szop pracz - Drzycimski, szkic wstępny projektu lalki do programu TV Polskie ZOO, 1991, 2002 r.
akwarela/papier, 20,8 x 21,5 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'kopia autorska | ręcznie kolorowana 2002 |Jacek Frankowski'
Wydra - Cimoszewicz, szkic wstępny projektu lalki do programu TV Polskie ZOO (1991), 2002 r.
akwarela/papier, 29,5 x 20,5 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu.: 'kopia autorska ręcznie kolorowana Jacek Frankowski 2002'
Koń - Balcerowicz, szkic wstępny projektu lalki do programu TV Polskie ZOO (1991), 2002 r.
akwarela/papier, 29,5 x 20,8 cm
sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'kopia autorska ręcznie kolorowana | Jacek Frankowski 2002'
Kaczor - Donald Tusk, szkic wstępny projektu lalki do programu TV Polskie ZOO (1991), 2002 r.
sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'kopia autorska ręcznie kolorowana 2002 | Jacek Frankowski'
akwarela, druk/papier, 29,5 x 20,8 cm
akwarela, druk/papier, 29,5 x 20,5 cm
Lew - Wałęsa, szkice wstępne projektu lalki do programu satyrycznego Polskie ZOO, 1991/2002 r.
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'kopia autorska ręcznie kolorowana Jacek Frankowski | 2002'
sygnowany, datowany i opisany na środku pracy: 'kopia autorska ręcznie kolorowana | Jacek Frankowski | 2002'
Z cyklu :Gesty polskie Start III RP, 1989 r.
rysunek piórkiem, kopia autorska ręcznie malowana na papierze, 29,5 x 42 cm, sygn.
Piotr S. Wracając do moich Baranów J.K.
tusz, ołowek, szkic I, 39 x 29 cm, sygn.
ołówek/papier
40 x 30 cm
sygn.
akwarela,
41x 29 cm,
sygn.
gwasz, kopia autorska, 5/10, 65 x 42 cm, sygn.
akwarela, 42 x 29,5 cm, sygn.
VIII portret Piotra Skrzyneckiego z cyklu Piotr, 2004 r.
akwarela,
42 x 30 cm,
sygn. Frankowski Jacek
akwarela,
30 x 42 cm,
sygn.