DUDZIAK Joanna
olej na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
DUDZIAK Joanna
olej na płótnie, 20 X 20 cm, sygn.
DUDZIAK Joanna
olej/płótno,
33 x 24 cm,
sygn.
DUDZIAK Joanna
Na podwórku Szurkowskiego, 2011 r.
olej/ deska
66 x 76 cm
sygn.
DUDZIAK Joanna
olej/płyta,
60 x 50 cm,
sygn.
DUDZIAK Joanna
olej/płyta
60 x 50 cm
DUDZIAK Joanna
DUDZIAK Joanna
Czerwone gladiole w/g Chaima Soutine a
olej/płyta, 60 x 50 cm, sygn.
DUDZIAK Joanna
olej/płyta,
61 x 53 cm,
sygn.
DUDZIAK Joanna
Schody, z cyklu: Impresje miejskie
olej/płyta, 60 x 50 cm, sygn.
DUDZIAK Joanna
DUDZIAK Joanna
olej/płyta, 60 x 50 cm, sygn.
DUDZIAK Joanna
olej/płótno, 61 x 51 cm, sygn.
DUDZIAK Joanna
olej/płótno,
98 x 39 cm,
sygn.