KALCZYŃSKA-SCHEIWILLER Alina (ur. 1936)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Drzeworyt barwny; wym.: 340 x 250 mm; sygn. oł. p.d.: imp. A. Kalczyńska 1971.
Nieboska komedia, 1965 r., plakat teatralny
offset, papier, 97 x 68 cm
Estymacja: 400-500 zł
Akwarela, papier;
wym.: 11,3 x 17 cm;
sygn. p.d.: A. Kalczyńska.
Drzeworyt barwny
wym.: 520 x 420 mm
sygn. oł. p.d.: A. Kalczyńska; odb. nr: 6/15.