BOBOLA KABAŁA Andrzej (1941 - 1998)
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. dat.śr.d.
druk wypukły barwny, akwatinta, collage
42x25.5
Katedra Wszystkich Świętych IV (1996)
sygnowany dat. śr.d.
akwatinta, akwaforta, collage, relief
51.5x28.5
akwaforta, papier, 33 x 25 cm (w świetle passe-partout);
opisane u dołu: - GETSEMANI - Epreuve d`artiste IX Andrzej Kabała 85