GŁOWIŃSKI Apolinary (1884-1945)
gips, rama drewniana, mahoniowa, sklejka; średnica 28,5 cm; rama 39,3 x 39,6 cm, głęb. 4,3 cm.
Polska, lata 20. XX w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
płaskorzeźba w drewnie, 26 x 18 cm w drewnianej ramie 36 x 28 cm,
sygnowana i datowana l.d. "1904 / A. Głowiński".
Gips; wys. 41 cm, szer. podst. 19 cm
Sygnowany: A. GŁOWIŃSKI
okryty długim płaszczem, opierający dłonie na biodrach, stojący na kwadratowym postumencie; terakota patynowana na brąz,
wys. 42,5 cm;
sygn. na podstawie: A. GŁOWIŃSKI / PARYŻ 1913
sygnowany, datowany na podstawie
terakota patynowana
wys.43
medalion portretowy, z reliefowym ujęciem w krótkim popiersiu en trois quarts w prawo; z lewej u dołu sygn.: A. GŁOWIŃSKI;
brąz, odlew patynowany;
średn. 40 cm;
1927.