GRÄBONE Arnold (właściwie Johan Georg Arnold) (1896 Monachium - 1982 Buchhof)
olej/płótno, 70 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'Arnold Gräbone'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 70 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: Arnold Grabone;
na odwrocie, na krośnie malarskim opis autorski: Glaube u. Heimat in Tirol / Arnold Grabone.
olej/płótno, 60,5 x 70 cm
l.d.: 'Arnold Grabone'
olej/płótno, 60,5 x 70 cm
olej/płótno, 70 x 80 cm
olej, płótno, 30 x 50 cm,
sygn. l.d.: Arnold Grabone, na odwrocie nalepka autorska
olej/płótno, 60,5 x 70 cm
sygnowany l.d.: `Arnold Gräbone`
olej, płótno; 60 x 81 cm;
sygn. l. d.: Arnold Grabone
Na odwrocie, na krośnie napis: … in Tauerngebiet
olej/płótno, 80 x 71 cm
sygnowany l. d.: `Arnold Grabone`
na odwrocie papierowa naklejka: `Motiv: Waldlichtung im Spatherbst | Grosse: 70 x 80 cm | Preis 1750 | Arnold Grabone`
olej/płótno,
84 x 74 cm
olej/płótno, 84 x 74 cm
olej/płótno, 60,5 x 70 cm
olej/płótno, 80 x 71 cm
olej/płótno, 60 x 80 cm
na odwrocie naklejka: `NAHLS | LöBECK FRANCKENBURGER | RAHMENKUNST | ALLE 30`
olej/płótno, 65 x 75 cm
olej, płótno, 60 x 80,5 cm;
sygn. l.d.: Arnold Graboné
olej, płótno, 70,5 x 80,5 cm;
sygn. l.d.: Arnold Grabone
olej/płótno, 70 x 80 cm,
sygnowany l. d.: `Arnold Grabone`;
na odwrocie papierowa naklejka autorska
Olej na płótnie 60 x 79 cm Sygnowany l.d. - "Arnold-Graboné"