JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
Pejzaż z żółtymi kamykami, 2009r.
olej/płótno, 59 x 73 cm,
sygnowany i datowany l.d.: 'Johansson 09',
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: 'Żółte kamyki | Jolanta Johansson 09 | Błekitny przepływ II'
cena wywoławcza: Wykup abonament
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej/płótno, 73 x 92 cm,
sygnowany l.d: 'Johnsson',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jolanta Johnsson | Yellow horse 2013'
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
Zgadnij kolor moich oczu, 2000
olej, płótno, 73 x 53 cm,
sygn. l.d.: Johnsson 2005
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
technika mieszna/papier, 56 x 42 cm, oprawiony w passe-partout i ramę za szkłem (81 x 60cm z ramą),
sygnowany i datowany l.d. 'Johnsson 2010'
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
piórko, tusz, 58x70 cm
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
linoryt/papier, 55 x 75 cm w świetle passe-partout, oprawiony,
sygnowany l.d: 'Johnsson 2007'
* Do pracy zostanie doliczona opłata Droit de suite
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
100 cm x 120 cm, olej na płótnie, 2014
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej na płótnie, 73 x 100 cm, 2013
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej na płótnie, 100 x 81 cm
sygn. l/d.: Johnsson 2000
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
Z cyklu Pejzaże zawirowane 7, 2014
olej, płótno, 60x40 cm
opisane na odwrocie: Of series Lake VI Jolanta Johnsson 2014 z cyklu "Pejzaże zawirowane" 7
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 60x40 cm
opisany na odwrocie: Jolanta Johnsson 2014 z cyklu "Pejzaże otwarte" 1
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 130x90 cm
sygn. l.d. JOHNSSON 2010
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
akryl na płótnie 73 x 92 cm
sygn. l.d. Johnsson 04
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno 100x80 cm
sygn. p.d.: Johnssson `14, opisany na odwrocie: Of series "Łąka" 10 Jolanta Johnsson 2014
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
6 z cyklu Pejzaże zawirowane, 2014
olej, płótno, 40x60 cm
opisany na odwrocie: Jolanta Johnsson z cyklu "Pejzaże zawirowane" 6
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 92x73 cm
opisany na odwrocie: Jolanta Johnsson, Chmury nad polami 2014
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
linoryt, papier, 55x75 cm w świetle passe-partout
sygn. l.d.: Johnsson 2007
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej na płótnie, 73x110 cm
sygn. p.d. Johnsson 2010
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 89x116 cm
sygn. p.d.: JOHNSSON 2004
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno; 73 x 60 cm;
sygn. l. d.: Johnsson 97
Na odwrocie opis autorski: Portret podwójny 4/ Jolanta JOHNSSON
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 81x100 cm
sygn. p.d. JOHNSSON
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno;
170 x 120 cm;
sygn. i dat. p. d.: Johnsson 2011
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno; 73 x 60 cm;
sygn. l. d.: Johnsson 97
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno;
55 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Johnsson 09
Na odwrocie nalepki z Art Office - firmy zajmującej się wynajmem dzieł sztuki, o numerze identyfikacyjnym: J-025-086-OFK-2 oraz dwie nalepki z nazwiskiem autorki i tytułem obrazu
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno;
55 x 80 cm;
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno;
60 x 73 cm;
sygn. l. d.: Johnsson 09
Na odwrocie opis autorski: Żółte kamyki/ Jolanta Johnson 09/
Błękitny przypływ II.
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno;
60 x 73 cm;
sygn. l. d.: Johnsson 09
Błękitny przypływ II.
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 113,5 x 154,5 cm;
sygn. l. d.: JOHNSSON 2002
tytuł na odwrociu: Gonitwa fal
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
Monotypia barwna;
wym.: 500 x 600 mm;
sygn. oł. l.d.: Jolanta Johnsson 06.
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
Monotypia barwna;
wym.: 500 x 600 mm;
sygn. oł. p.d.: Jolanta Johnsson 06.
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
Olej, płótno;
wym.: 100 x 130 cm;
sygn. l.d.: Johnsson 2004.
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 100 x 120 cm;
sygn. p. d.: Johnsson 09
na odwrocie napis autorski: Prześlizgi
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno,
113,5 x 154,5 cm;
sygn. l. d.: JOHNSSON 2002
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno,
100 x 120 cm;
sygn. p. d.: Johnsson 09
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno,
73 x 60 cm;
sygn. l.d.: Johnsson 97
na odwrocie: "Portret podwójny 4"/ Jolanta Johnsson 97
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno,
90 x 130 cm;
sygn. i dat. wzdłuż prawej krawędzi: Johnsson 2010
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno,
90 x 130 cm;
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 130 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: Johnsson 08
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
akryl, płótno, 100 x 81 cm;
sygn. p. d.: Johnsson 98
na odwrocie, napis autorski: Tak blisko, tak daleko / Jolanta Johnsson 98
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 92 x 73 cm; sygn. I dat. P.d.: Johnsson 06
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 92 x 73 cm; sygn. i dat. p.d.: Johnsson 06
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 130 x 95 cm; sygn. p.d.: Jolanta Johnsson
oraz opis i sygnatura na odwrocie
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 90 x 70 cm; sygn. i dat. p.d.: Johnsson 2000
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 130 x 95 cm;
sygn. p.d.: Jolanta Johnsson oraz opis i sygnatura na odwrocie
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 80 x 100
sygn. i dat. l.d.: Johnsson 07
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 80 x 100 cm;
sygn. i dat. p.d.: Johnsson 07
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 100 x 80 cm;
sygn. p.d.: Johnsson, opisany na odwrocie
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
technika własna, kredka, akryl, tempera, papier,
36 x 51 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d. : Johnsson 2003 oraz w p.d. napis: Zalana wyspa
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. i dat. p.d.: Johnsson 2006
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 60 x 80 cm;
sygn. i dat. p.d.: Johnsson 05
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 54 x 65 cm;
sygn. i dat. l.d.: Johnsson 2006
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 92 x 73 cm;
sygn. i dat. p.d.: Johnsson 06
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 92 x 73 cm;
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 50 x 61 cm;
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 92 x 73 cm;
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 80 x 60 cm;
sygn. i dat. p.d. : Johnsson 06
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 99 x 130 cm;
sygn. i dat. p.d.: Johnsson 2004
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
Technika mieszana na kartonie
65 x 50 cm
Sygnowany p.d. oraz l.d. - "Jolanta Johnsson 92"
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
a. Znak podwójny I, 2003
olej, płótno,
50 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d : Johnson`03
b. Znak podwójny II, 2003
olej, płótno,
50 x 60 cm;
sygn. i dat. śr. d.: Johnson`03
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
CZY TEN HORYZONT JEST NASZ 1997 r.
Olej na płótnie 102 x 96 cm
Sygnowany p.d. - "J. Johnsson "97"