VALTON Charles (1851 - 1918)
brąz podstawa z czarnego kamienia,
wys. 21 cm., dł. 25 cm.
Na podstawie sygn.: CH. VALTON
Na wydłużonej podstawie postać kroczącego, ryczącego samca lwa, o głowie zwróconej nieznacznie w lewo.
cena wywoławcza: Wykup abonament
VALTON Charles (1851 - 1918)
VALTON Charles (1851 - 1918)
brąz patynowany, wys. 20 cm., dł. 30 cm.
sygn. na boku podstawy: C. VALTON
VALTON Charles (1851 - 1918)
brąz patynowany,
wys. 18 cm, dł. 30 cm;
sygn. z boku podstawy: C.VALTON
VALTON Charles (1851 - 1918)
brąz malowany, wysokość: 38,5 cm
sygnatura na podstawie: `c VALTON`
Francuski rzeźbiarz - animalista.
VALTON Charles (1851 - 1918)
brąz patynowany i malowany olejno,
wys. 39 cm., Francja 2. poł. XIX w.;
na podstawie sygn.: C. Valton.