LERKA Grzegorz (ur. 1969)
cena wywoławcza: Wykup abonament
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
suchoryt, technika mieszana, papier, 54 x 79 cm odcisk, 73 x 91 cm arkusz, nakład: E/A
opisany u dołu: “She” E/A Lerka G 2012
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
olej, płótno, 80 x 135 cm
sygn. p.d.: LerkaG 2013
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
mieszane techniki graficzne, papier, e.a. II/IV, 47 x 54 cm (arkusz), oprawa: 61 x 69 cm, sygn. p.d.: Lerka G '99
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
suchoryt, kolaż, papier, E.A. 1/5, 64,4 x 77,8 cm (w świetle oprawy), 71,3 x 85,4 cm, sygn. u dołu
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
Even you can stand up, 2006 r.
technika mieszana/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Lerka G 06' opisany w obrębie kompozycji: 'even | you | can | stand up'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Lerka G | 2006 XI | even you | can stand up'
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
olej, płótno, 135x80 cm
sygn. p.d.: LerkaG 2013
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
olej, płótno, 80 x 60cm ,
sygn. p. d.:Lerka G. 2014.
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
suchoryt, 25 x 35 cm,
sygn. na dole grafiki: No title, 20/25, LerkaG
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
suchoryt, 43 x 36 cm,
sygn. p.d.: Meeting 2 7/25 LerkaG 2013
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
suchoryt, 53 x 41 cm,
sygn. p.d.: LerkaG 2014
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
grafika, technika metalowa, 63 x 85 cm
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
olej na płótnie, 80 x 135 cm
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
olej na płótnie, 80 x 135 cm
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
olej na płótnie, 80 x 135 cm
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
olej na płótnie, 80 x 135 cm
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
grafika, technika metalowa, 59 x 79 cm
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
grafika, technika metalowa, 50 x 65 cm
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
sucha igła, papier,
50 x 62 cm (odcisk właściwy 35 x 45 cm);
sygn. p.d.: Lerka G 99 R (ołówkiem); napis l.d.: "+++" (ołówkiem); nr grafiki pośrodku u dołu: 20/20 (ołówkiem)
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
sucha igła, papier,
50 x 62 cm (odcisk właściwy 34,5 x 45,7 cm);
sygn. p.d.: Lerka G 99/R (ołówkiem); napis l.d.: `+++` (ołówkiem); nr grafiki pośrodku u dołu: 20/20 (ołówkiem)
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
sucha igła, papier, 50 x 62 cm, (odcisk właściwy 38 x 49 cm);
sygn. i dat. p.d.: Lerka G 94 R (ołówkiem);
napis l.d.: "+++" (ołówkiem);
nr grafiki pośrodku u dołu: 19/20 (ołówkiem)