KORENKIEWICZ Małgorzata (ur. 1968 r.)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 70 x 100 cm
Dziewczyna z niebieską szyją, 2000
tempera, papier oprawiony w czarne passpartou, wymiary 100 cm x 70 cm, sygn. na odwrocie
olej, płótno, 180 x 100 cm, sygn. p.d.
olej, płótno, 89x49 cm kompozycja, 93x53 cm w oprawie
sygn. p.d.: Korenkiewicz, opisany na odwrocie: Nemezis
olej, płótno, 150x150cm
sygn. p.d.: Koren - Zen 2006
na odwrocie nalepka autorska
tempera, kolaż, papier, 70x50 cm
sygn. p.d.: MKor, opisany na odwrocie: "Wiosna" M Korenkiewicz 1990
drewno, kora, skóra, kości, gwoździe, 13,5 x 34 x 11 cm
Malarstwo na jedwabiu, 70x100 cm, oprawiony
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg
pastel, papier, 100x70 cm
sygn.
Malarstwo na jedwabiu, 70x100 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
olej, płótno, 150x100 cm
sygn. p.d.: MKorenkiewicz 2003, na odwrocie nalepka autorska
Złóto płatkowe, ołówek, akwarela, papier, 100x70 cm
opisany na odwrocie: Małgorzata Korenkiewicz Złotopszczoła, 2008
Dziewczyna z różowym serduszkiem, 2013
olej, płótno, 70x50 cm
opisany na odwrocie: "Dziewczyna z różowym serduszkiem" M. Korenkiewicz
olej, płótno, 80x100 cm
sygn. p.d.: Kore-Zen 2007, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA KORENKIEWICZ
obraz malowany na jedwabiu specjalną techniką i specjalnymi farbami do jedwabiu
60 x 90cm
2005
malarstwo na jedwabiu
70x90cm
2008
malarstwo na jedwabiu
70x90 cm
2008
Trendy girl goes to hunting, 2004
olej, płótno, 150 x 130 cm;
sygn. i dat. p.d.: MKor 2004;
dat. i opisany na odwrocie
akryl, płótno, 150 x 130 cm;
sygn. i dat. p.d.: MKor 2004;
dat. i opisany na odwrocie