LUTOMSKI Patryk (ur. 1973, Kraków)
olej, płótno, 130 x 150 cm
sygn. p.d.: Lutomski ‘19, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski "Bzzz..." '19
cena wywoławcza: Wykup abonament
Kiedy byłem mały łowiłem ryby, 2004
olej, płótno; 92 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: P. Lutomski 04 r;
linoryt, papier
70 x 10 cm
sygn. p.d.
linoryt, 70 x 100 cm
Szkic do pierwszego obrazu, 2019
olej, płótno, 130x150 cm
sygn. p.d.: Lutomski ‘19
akryl, płótno, 80x100 cm
opisany na odwrocie: Patryk Lutowski “Urodziny królowej” 2018 r.
olej, płótno, 80 x 80 cm
litografia/papier, ed. 10/10, 70 x 100 cm, oprawiona, sygnowana, datowana i opisana u dołu: 'Zgadnij o czym myślę 10/10 P.Lutomski 14 r.'
* Do pracy zostanie doliczona opłata z tytułu tzw. Droit de suite.
olej, płótno, 80 x 80 cm
sygn. p.d.: P.Lutomski '17, opisany na odwrocie: "Cienie" 2 2017 r P. Lutomski
olej, płótno, 80.00 x 100.00 cm
sygn. p.d.: Lutomski'17, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski "Uprawa tulipanów" 2017 r
linoryt na papierze, 9/10, 70 x 100 cm, sygn.
olej, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.: Lutomski ‘17, opisany na odwrocie: "Cienie" 2017 Patryk Lutomski
olej, płótno, 80x100 cm
sygn. p.d.: Lutomski 17, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski "Słoneczniki" 2017 r.
Grałem w piłkę II, z cyklu: Kiedy byłem mały
linoryt, papier, 70 x 100 cm
sygn. na przodzie: Grałem w piłkę II | 10/10 | P.Lutomski
akryl, płótno, 100x100 cm
sygn. p.d.: P.Lutomski 07, opisany na odwrocie: "Gra w ziemniaka" 07r Patryk Lutomski
Kiedy byłem mały: Przyszłość, 2005
olej, płótno, 130x100 cm
sygn. p.d.: P. Lutomski, opisany na odwrocie "Kiedy byłem mały: Przyszłość" 05r Patryk Lutomski
Kiedy byłem mały łowiłem ryby II, 2009
litografia, papier, 70x100 cm, nakład 10/10
sygn. na dole: "Kiedy byłem mały łowiłem ryby II" 10/10 P. Lutomski 09 r.
akryl, płótno, 81 x 100 cm,
sygn. p.d.: P. Lutomski,
opisany na odwrocie: Patryk Lutomski '09 r "Zakupy"
linoryt, papier, 100x70 cm
sygn. ołówkiem: Symbol II P. Lutomski 02 r.
olej, płótno, 130x150 cm
sygn. p.d.: Lutomski ‘19
olej, płótno, 130x150 cm
sygn. p.d.: Lutomski ‘19
Kiedy byłem mały. Historia cz. 2, 2005
akryl, płótno, 80x100 cm
sygn. P. Lutomski 05 r., "Kiedy byłem mały. Historia cz. 2" Patryk Lutomski
linoryt, papier
70 x 100 cm
sygn., p.d.
olej, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: "Pearl Harbor" 2009 Patryk Lutomski
akryl, płótno, 100x82 cm
sygn. p.d.: Patryk Lutomski, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski `09 r. "Zakupy" II
olej, płótno, 81x100 cm
sygn. p.d.: P. Lutomski, opisany na odwrocie: "Wakacyjna impresja" 08 r. Patryk Lutomski
Zgadnij o czym myślę - zoom, 2015
Linoryt, papier, 100x70 cm
sygn. u dołu: LUTOMSKI
Oni umrą i wiedza o tym, a przecież tego nie widać, 2006
olej, płótno, 92x100 cm
sygn. p.d.: P. Lutomski 06r, opisany na odwrocie: Lutomski "Oni umrą i wiedza o tym, a przecież tego nie widać" 06r
linoryt, papier, 100x70 cm, nakład: 8/10
sygn. suchą pieczęcią
linoryt, 9/10, 70 x 100 cm, sygn.
olej, płótno, 40x50 cm
sygn. p.d.: Lutomski, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski "Wiosna tego roku" 2014 r.
sygn. u dołu: Zgadnij o czym myślę 10/10 P.Lutomski 14 r.
olej/płótno, 81x100 cm
opisany na odwrocie: "Balum Balum"/Patryk Lutomski
linoryt, papier, 70x100 cm,
sygn. na licu p.d. /P.LUTOMSKI 2011/
linoryt
70x100 cm
linoryt, papier, 70 x 100 cm,
sygn., dat. i opis u dołu: "Znowy ryba" e/a 7/10 P. Lutomski 2011
olej, płótno,
81 x 100 cm,
sygn. i opis autorski na odwrocie
Akryl, płótno;
81x100 cm
Sygn. na odwrocie: "Ale chrapie" 07r/ Patryk Lutomski
Akryl, płótno;
100x81 cm
Sygn.p.d.: P.Lutomski i na odwrocie: "Poczekalnia"/ Patryk Lutomski 07r
Wakacyjny kicz z Rafałem zamiast jeleni ,2009
olej, płótno;
81 x 100 cm,
sygn.p.d.: P. Lutomski i na odwrocie
linoryt,
70x100 cm,
sygn.
olej/płótno,
100 x 100 cm
opisany na odwrociu: `"Pochód" 07 r. | Patryk Lutomski`
olej, płótno;
81 x 100 cm;
sygn. p.d.: P Lutomski oraz sygnowany na odwrocie: "Wakacyjny kicz" 08 r. Patryk Lutomski
akryl?/płótno
102x102 cm
Sygn.p.d.
P. Lutomski i na odwrocie: "Oni II" 06r./Patryk Lutomski
akryl, płótno;
90 x 100 cm
sygn. p.g. P.Lutomski 06
Gwiazdy to dziury w niebie które wydziobały dzięcioły, 2009 r.
olej/płótno,
46 x 55 c
sygn. i dat. na odwrocie
akryl, płótno; 81 x 100 cm
sygn. na odwrocie. "Płaszczki - nalot" 07/ Patryk Lutomski
olej, płótno,
100 x 120 cm;
sygn. p. d.: P. Lutomski; na odwrocie napisy autorskie
olej/płótno,
80 x 100 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `Tu byłem 07 / Patryk Lutomski`
linoryt barwny/papier,
70 x 100 cm
sygn. i dat. p.d.: `P. Lutomski 2008 r.`
Nakład: 8/10, linoryt, papier, sygn., 70x100 cm
olej, płótno, 81 x 100 cm; sygn. i opis autorski na odwrocie
olej, akryl, płótno, 130 x 150 cm;
sygn. p.d.: P. Lutomski, na odwrocie napis autorski z datą 2003
sygn. p.d.: P. Lutomski;
na odwrocie napis autorski
olej, płótno, 170 x 150 cm;
sygn. p.d.: Patryk Lutomski,
na odwrocie napisy autorskie
akryl, płótno,
90 x 100 cm
linoryt
70x100 cm