WĘCŁAWSKI Andrzej (1962)
litografia, papier; 66,5 x 49 cm;
sygn., dat. i opisane u dołu: "XXX" LITOGRAFIA 8 A. Węcławski 96 r;
sygn. na odwrocie: A. Węcławski 1996 r.
cena wywoławcza: Wykup abonament
WĘCŁAWSKI Andrzej (1962)
serigrafia, papier; 140 x 100 cm (wymiar całości, praca składa się z dwóch arkuszy);
sygn. i opisana na odwrocie: Andrzej Węcławski / z cyklu "THE NOTE III".
WĘCŁAWSKI Andrzej (1962)
Z cyklu: Il y a de tout, 1995/1996
akwaforta, akwatinta, papier; 66 x 49 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: A. Węcławski 95/96 r., opisana l. d.: IL Y A DE TOUT (YADTOUT), śr. d.: tech. mixte EA 2/50;
na odwrocie opisana: Andrzej Węcławski / z cyklu "IL Y A DE TOUT (YADTOUT)" / AKWAFORTA, AKWATINTA / EA 2/50 1995/1996 r.
WĘCŁAWSKI Andrzej (1962)
druk cyfrowy / szablon
115x 78 cm,
nakład: 10
WĘCŁAWSKI Andrzej (1962)
akwaforta / akwatinta, / druk cyfrowy,
117 x77 cm,
nakład: 15
WĘCŁAWSKI Andrzej (1962)
Il y a de tout (YADTOUT), 2012
akwaforta, odprysk na papierze. rok powstania: 1988/95, odbitka 40/50 z 2012 roku. odbitka autorska, 100 x 70 cm,
sygn. na licu w prawym dolnym rogu: A.Węcławski
WĘCŁAWSKI Andrzej (1962)
druk cyfrowy
100x70