NOWAK Marzena (ur. 1977r.)
kalka kopiowa/płótno, 65 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: 'MARZENA NOWAK WYKROJE 2002' oraz nalepka wystawowa z Galerii Foksal
- Novart, Bunkier Sztuki, Kraków 2002
- 2xcut, Galeria Kronika, Bytom 04.2003
- Absolut Generations, Palazzo Zenobio, 50. La Biennale di Venezia, Wenecja, Włochy 06-09.2003
- Schnitte und Muster, KulturKontakt, Pavillon Piroschka rev, quartier21, Museums Quartier, Wiedeń, Austria 12.2003-02.2004
- Marzena Nowak, wystawa indywidualna, Galeria Starmach, Kraków 02-03.2004
cena wywoławcza: Wykup abonament
NOWAK Marzena (ur. 1977r.)
Bez tytułu (Pocztówka z Polski)
oryginalna pocztówka, stal, 10 x 15 cm, 2016
NOWAK Marzena (ur. 1977r.)
kolaż, 32 x 24 cm, 2014
NOWAK Marzena (ur. 1977r.)
ołówek, 24 x 30 cm, sygn.
NOWAK Marzena (ur. 1977r.)
technika mieszana/papier, 60 x 50 cm, sygn.
NOWAK Marzena (ur. 1977r.)
technika mieszana/papier, 39 x 29 cm, sygn.
NOWAK Marzena (ur. 1977r.)
ołówek/karton,
12,5 x 18 cm,
sygn.