KACZMARKIEWICZ Zenon (1926-1993)
Olej, płótno; 57 x 69 cm
Sygnowany p.d.: Zenon Kaczmarkiewicz 1987
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, ołówek, papier,
19,3 x 11,4 cm
sygn. śr. d.: Jan Kaczmarkiewicz W
akwarela, gwasz, papier,
32,5 x 22 cm
sygn. śr. d.: Jan Kaczmarkiewicz
olej, płótno, wym. 47 x 49 cm;
sygn. i dat. l. d.: Zenon Kaczmarkiewicz Chodzież 977