HOCHLINGER Bolesław (1898-1979)
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
57x74 cm
akwarela, kredka/papier
37 x 27 cm (w świetle passe-partout)
sygn. i dat. p.d.: `B.Hochlinger / 1948`
akwarela, papier,
37,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: BHochlinger / 1948 (ołówkiem)
Gdańsk - Baszty Stągiewne, 1969
olej, płótno, 50 x 61cm;
na odwrocie nalepka wystawowa Łódź CBWA styczeń 1969
Nadbrzeże Portowe Westerplatte II, 1970
olej, płótno, 50,5 x 70 cm;
sygn. i dat. p.d.: B. Hochlinger. 1970;
na odwrocie nalepka BWA w Łodzi z nazwiskiem autora tytułem, datą powstania techniką i wymiarami
olej na płótnie, 60,5 x 50,5 cm,
sygnowany p.d. "B. Hochlinger / 1969",
na odwrocie nalepka CBWA Oddz. w Łodzi z 13 V 1969 z danymi obrazu
olej, płótno, 60,5 x 50,5 cm;
sygn. i dat. p.d.: B. Hochlinger / - 1969;
na odwrocie nalepka Centralnego Biura Wystaw Artystycznych Oddział w Łodzi z 1969 r.
olej, płótno, 80 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: B. Hochlinger 1968 r.
olej, płyta pilśniowa, 46 x 33 cm;
sygn. i dat. u dołu: B. Hochlinger / 1962;
na odwrocie nalepki wystawowe
sygnowany, datowany śr.d.
olej, pilśnia
46x33
sygnowany, datowany p.d.
pastel,papier
36.8x24 (w św.p-p)
litografia
26x18.5
sygnowany,datowany p.d.