JAŚKO Mariola (ur. 1969, Kraków)
olej/płótno, 50 x 50 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARIOLA JAŚKO | "ALFABET II" | 50 x 50 cm | OLEJ PŁÓTNO 2003'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej/płótno, 80×80 cm
sygnowany `M.Jasko 2013`
opisany na odwrocie: 'MARIOLA JAŚKO | ,,MURY III | 80x80cm | OLEJ | 2013’
olej/płótno, 90 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'M.JAŚKO'2015' oraz sygnatura
opisany na odwrociu: 'MARIOLA JAŚKO | "BIG SLEEP II" | 90X100cm | OLEJ PŁÓTNO | 2015'
olej na płótnie, 114x130 cm