HOŁÓWKA Małgorzata
akryl/papier
29 x 18 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
HOŁÓWKA Małgorzata
akwaforta
19,5 x 15 cm
HOŁÓWKA Małgorzata
Kolumna I - z cyklu Dwie Kolumny, 2005
akryl, tektura, 100 x 70 cm; sygn. i dat. l.d. wzdłuż krawędzi: Małgorzata Hołówka 2005 R.; na odwrocie opis autorski
HOŁÓWKA Małgorzata
HOŁÓWKA Małgorzata
HOŁÓWKA Małgorzata
HOŁÓWKA Małgorzata
HOŁÓWKA Małgorzata