BYSTRZYŃSKI Włodzimierz (Sobiesław) (1854 Nowy Dwór-1927 Kraków)
Józef Sosnowski i Władysława Ordonówna w Bolesławie Śmiałym, 1904 r.
litografia, papier, 29,5 x 27 cm, sygn. na kamieniu p.d.: Sobiesław, z Teki Melpomeny (31), Kraków, 1904 r.
cena wywoławcza: Wykup abonament
litografia, papier, 36 x 27 cm w św. passe-partout
sygn. p. d.: na kamieniu Rys/Sobiesław
grafika z "Teki Melpomeny", Kraków 1904.
sygn. p. d.: na kamieniu Sobiesław oraz opis l. g.: Stępowski/w roli/Hamleta
grafika z "Teki Melpomeny", Kraków 1904. Lit.: "Katalog zbiorów Gabinetu Grafiki", t.1: "Grafika polska w latach 1901-1939",
Autolitografia;
wym.: 355 x 275 mm;
sygn. pł. p.d.: Rys. Sobiesław. Grafika z "Teki Melpomeny", Kraków 1904. Lit.: M. Grońska, "Grafika w książce, tece i albumie", Wrocław 1994, poz. 7.
litografia/papier,
35 x 29 cm
sygnowany p. d.: `Rys. Sobiesław`
autolitografia pochodzi z "Teki Melpomeny", 1904 r.
Leon Stępowski w roli Hamleta,
litografia, 36,5 x 29,5 cm, sygnowana "Stępowski/w roli/Hamleta" i "Sobiesł"
z TEKI MELPOMENY, 1904
litografia, 35 x 29 cm
sygn. p.d.: "Rys. Sobiesław"
Autolitografia pochodzi z "Teki Melpomeny"