KAROLAK Katarzyna (ur. 1983)
pastel/papier, 142 x 96 cm
sygnowany p.d.: `Katarzyna Karolak`
cena wywoławcza: Wykup abonament
KAROLAK Katarzyna (ur. 1983)
Autoportret z siatką , 2013 r.
sucha pastel/papier, 100 x 70 cm
na odwrociu opisana: `Katarzyna Karolak :Autoportret z siatką`
KAROLAK Katarzyna (ur. 1983)
pastel/płótno, 70 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Karolak "Dłonie" I/13`
KAROLAK Katarzyna (ur. 1983)
pastel/papier, 70 x 100 cm
na odwrociu opisany: `"Portret" 2013 | Katarzyna Karolak`
KAROLAK Katarzyna (ur. 1983)
KAROLAK Katarzyna (ur. 1983)