FRENKEL Borvine Boris (Kalisz 1895 - Paryż 1984)
olej, tektura; 42 x 33 cm;
sygn. l. d.: BorFrenkel.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, papier, 70 x 107,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Frenkel | 29-30'
- kolekcja prywatna, Francja
- kolekcja prywatna, Warszawa
olej, płótno; 61 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: Conobre Frenkel
olej/deska, 54 x 45 cm
sygnowany l.d.: 'borvinefrenkel'
olej, płótno; 61 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: Conobre Frenkel
sygnowany i datowany l.d.: `Frenkel | 29-30`
olej, płótno
61 x 50 cm
sygn. p.d. Borovine Frenkel
olej, mazonit
sygn. l.d. "bor Frenkel."
27 x 22 cm
Proweniencja: Kolekcja I.B. Frydmana, Paryż
Olej na płótnie
Syg. p.d.
92 x 72 cm
Pochodzenie : Hadassa Klachkin Gallery, Tel Aviv
Olej na płótnie naklejonym na tekturę 44,5 x 27,5 cm
Sygnowany p.d. - "bo frenkel"