BORATYŃSKI (wł. JURKIEWICZ) Emil (1806 lub 1810 - 1876 Paryż)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwarela, papier; wym.: 11,5 x 18,5 cm; sygn. l.d. (na podkładzie) wraz z autorską dedykacją: E. Boratyński (artysta pisał się także Karol Emil lub Emil Edmund Korczak Boratyński).
akwarela, papier,
19,3 x 15,3 cm (w świetle passe - partout, w owalu);
PORTRET PANI Z AMARANTOWYM SZALEM, 1842 r.
Gwasz, karton; 19,2 x 15,3 cm (w owalu)
Sygnowany szarą akwarelą z prawej strony: EK. Boralynski 842. | (...)