ROSZKIEWICZ Sławomir (ur. 1963)
Z cyklu : Oddziaływanie koloru - Niebieska martwa natura na czerwonym tle, 2011 r.
akryl/płótno, 30 x 25 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Z cyklu: Materia ulotna- Martwa natura, 2008 r.
olej/płyta,
24 x 23,5 cm ,
sygn.
Martwa Natura z cyklu Kosmos, 2008 r.
olej/płyta
24 x 24 cm
sygn.
Różowa martwa natura na różowym tle - z cyklu Działanie koloru, 2008 r.
olej/płyta,
23,5 x 24 cm,
sygn.
Martwa natura z cyklu: Materia ulotna, 2009 r.
olej/płyta, 30,5 x 20 cm, sygn.
Martwa natura z cyklu Kosmos, 2008 r.
olej/płótno,
24 x 24 cm,
sygn.
Droga do wnętrza światła z cyklu Kosmos, 2006 r.
olej/płyta, 37 x 47 cm, sygn.
Martwa natura na zielonym tle, 2006 r.
olej/płyta, 40 x 30 cm, sygn.
Martwa natura na błękitnym tle, 2005 r.
olej/płyta, 23,7 x 23,3 cm, sygn.
Martwa natura z cyklu Materia ulotna, 2001 r.
olej/płyta,
38 x 43 cm,
sygn.
olej, płyta,
wymiary: 30 x 40,5 cm