KLIMCZYK Tomasz (ur. Kraków 1967 r.)
akryl, płótno, 50x60 cm
sygn. p.d.: TOMASZ KLIMCZYK 2017
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 60x40 cm kompozycja, 65x45 cm w oprawie
sygn. p.d.: TOMASZ KLIMCZYK 2017, opisany na odwrocie: TOMASZ KLIMCZYK "W OGRODZIE" AKRYL/WERNIKS ROK 2017
akryl, płótno, 50x40 cm
sygn. p.d.: TOMASZ KLIMCZYK 2015 oraz monogramem, opisany na odwrocie: TOMASZ KLIMCZYK "STILL LOVE" AKRYL/WERNIKS ROK - 2015
akryl na płótnie, 18 x 24 cm
sygn. l/d.: Tomasz Klimczyk 2015
Klasztor Sera Sera Monastery, Tybet, 2008 r.
akryl/płótno,
24 x 30 cm,
sygn.
akryl, werniks matowy/płyta, 14 x 23 cm, sygn.
Martwa natura jesienna, 2005 r.
akryl/płyta, 42 x 27 cm, sygn.
wraz z albumem "Mglista subtelność światła"
MARTWA NATURA NIEBIESKA, 2001 r.
Akryl na płycie 81 x 100 cm
Sygnowany l.d. "Tomasz Klimczyk 2001"