GULBINOWICZ Barbara (ur. 1958)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Martwa natura z bukietem bzu i jabłkami, 2018
olej, płótno, 70x80 cm
sygn. p.d.: B. Gulbinowicz
Dziewczyna z warkoczem, 2010 r.
akryl na tekturze, 43 x 54 cm
olej na płótnie, 80 x 60 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘B. GULBINOWICZ’
Opisany na odwrocie: ‘578’