DUNIN-PIOTROWSKA Maria (1899 - 1986)
drzeworyt barwny/papier, 19,3 x 25,4 cm (zadruk)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'M.Dunin 1928'
sygnowany na klocku monogramem wiązanym: 'MD'
cena wywoławcza: Wykup abonament
drzeworyt barwny, bibułka, 30,5 x 30 cm,
Sygn. oł. p.d.: Maria Duninówna 1925.
Drzeworyt barwny na bibule; wym.: 193 x 254 mm; sygn. oł. p.d.: M. Dunin 1928, sygn. pł. l.d.: monogram wiązany MD.
Stygmatyzacja św. Franciszka, 1922 (il. s. 16)
Drzeworyt barwny na bibule; wym.: 210 x 160 mm; sygn. oł. p.d.: M Duninówna 1927.
Drzeworyt; wym.: 253 x 191 mm; sygn. oł. śr.d.: Marya Duninówna, p.d. data.
Stygmatyzacja św. Franciszka, 1922
Drzeworyt barwny na bibule; wym.: 210 x 160 mm; sygn. oł. p.d.: M Duninówna 1927. (il. s. 20)
Drzeworyt;
wym.: 165 x 110 mm;
sygn. na pł. p.g. mon. wiąz.
drzeworyt barwny na bibule
wym: 135 x 185 mm
sygn. oł. p.d.: M. Dunin.
Lit.: Mistrzowie grafiki polskiej, Kraków 2007.
drzew. barwny na bibule, wymiary odb.: 135 x 185 mm,
sygn. oł. p.d.: M. Dunin,