1 zł
2 600 000 zł

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Odwrót Napoleona spod Moskwy

olej, tektura, 34 × 49 cm
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak.
na odwrocie autorskie studium olejne wnętrza lasu.

cena wywoławcza: Wykup abonament

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Para chłopska w saniach

olej, płótno, 20 x 28 cm,
sygn. l.d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Chłop w saniach

olej, płótno, 20 x 28 cm,
sygn. l.d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Przejazd ułanów przez wieś

olej, tektura, 35 x 50 cm
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Wesele krakowskie

olej/tektura, 33 x 48 cm
sygnowany l.d.: 'Juliusz Słabiak'

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

KOŚCIÓŁ ŚW. WOJCIECHA NA RYNKU KRAKOWSKIM

Olej, tektura; 25 x 25 cm
Sygnowany l.d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Przejazd ułanów przez wieś

olej, tektura, 35 x 50 cm
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Pejzaż z zaprzęgiem

olej, tektura, 24 x 33,5 cm
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Widok na Sukiennice i kościół Mariacki w Krakowie

olej, płótno, 34,5 x 50 cm, sygn. l.d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Napad wilków

olej, płótno, 49,5 x 68 cm, sygn. l.d.: Juliusz Słabiak / Kraków

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Droga przez las, 1970

olej, płótno; 50,5 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak, niżej dopisane wtórnie?: 1970.

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

SANIE ATAKOWANE PRZEZ WILKI

Olej, płótno; 50 x 69 cm
Sygnowany l.d.: Juliusz Słabiak / Kraków

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Widok na Kościół Mariacki

olej/tektura, 23,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'Juliusz Słabiak'

- kolekcja prywatna, Wiedeń

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

NA TARGU. SPŁOSZONE KONIE

olej, płótno
49,5 x 69 cm
sygn. l.d.: Juliusz Słabiak
Na odwrocie nalepka na płótnie - opatrzona pieczęcią Rady Narodowej m. Krakowa zezwolenie na wywóz obrazu za granicę.

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

W obozie cygańskim

olej, płótno, 55 x 74 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak.

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Pejzaż z saniami

olej/tektura, 49 x 69,5 cm
na odwrociu szkic kompozcyjny wykonany farbą olejną i ołówkiem oraz napis 'Nr. 74'

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Zaprzęg w zimowym pejzażu

olej/płótno, 50 x 70 cm

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

POWRÓT Z POLOWANIA

Olej, płótno dublowane, 61 x 80 cm

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

SPĘD KONI

Olej, płótno; 53 x 73,5 cm

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Obóz cygański

olej, płótno, 55 x 75 cm
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

W polu

olej, tektura; 35 x 49 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak.

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

WIDOK NA ULICĘ FLORIAŃSKĄ W KRAKOWIE

Olej, tektura; 33,5 x 50 cm

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

WIDOK NA KOŚCIÓŁ MARIACKI SPOD SUKIENNIC W KRAKOWIE

Olej, tektura; 35 x 50 cm

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Zaprzęg

Olej, płótno, 58 x 98 cm,
sygn. p.d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Polowanie par force

olej, płótno, 50 x 69 cm, sygn. p.d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Obóz cygański

olej, płótno; 48 x 67,5 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Pejzaż górski z drogą

olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Trojka

olej na płótnie,
sygnowany w lewym dolnym rogu,
50,5 x 69,5 cm

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Kwiaciarki na Rynku Głównym w Krakowie

olej, tektura, 34,5 × 48 cm
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Postój

olej, płótno; 18 x 25 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Góralskie wesele, lata 1930-40

olej, płótno, 50 × 70 cm
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

W cygańskim taborze

olej, płótno; 55,5 x 75,5 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

olej, płótno, 50 × 70 cm
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

olej, tektura, 34,5 × 48 cm
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Wesele krakowskie

sygn. l.d.
olej, tektura
35x50 cm

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Przy chacie

olej, tektura, 34 × 50 cm
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak

3 500 - 4 500 zł

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Brama Floriańska

olej, tektura, 44 x 54 cm,
sygn. l.d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Portret mężczyzny

olej, płótno, 50,8 × 35,8 cm
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
praca nieoprawiona

Estymacja:700 - 1 000 zł

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Wesele krakowskie

olej/płótno, 63 x 120 cm
sygnowany p.d.: `Juliusz Słabiak`

Estymacja 7 000 - 9 000 zł

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Przed góralską chatą

olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Motyw wiejski

olej, tektura; 50 x 70,5 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Obraz dwustronny

1. Rynek w Krakowie - Widok na kościoły św. Wojciech i Mariacki
2. Pejzaż tatrzański
olej, tektura; 49,5 x 34,5 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak (po stronie Rynku w Krakowie).

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

W OBEJŚCIU

olej na tekturze, 49,5 x 69,5 cm,
sygnowany l.d. "Juliusz Słabiak"

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Pędzące sanie

olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Wilki zimą

olej, tektura; 61 x 61 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Napad wilków, ok. 1965

olej, płótno, 76 x 92 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Polowanie na jastrzębie

olej, płótno, 60 x 78,5 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak / Kraków

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Obóz cygański, ok. 1960

olej, płótno,
48 x 67,5 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

PEJZAŻ WIEJSKI Z CHATAMI I WOZEM NA DRODZE

Olej, płyta;
50,5 x 70 cm
Sygnowany p.d.: J. Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Wesele krakowskie

olej, tektura, 35 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Wesele Krakowskie

olej, tektura,
33x 48 cm,
sygn. p.d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

WESELE KRAKOWSKIE

Olej, tektura;
34,5 x 50 cm
Sygnowany p.d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Krakowskie wesele

sygn. l.d.
olej, tektura
35x50

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Wesele krakowskie

olej, tektura, 35 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Ucieczka przed wilkami, 1956

olej, płótno
55 x 75 cm
sygn. p.d.: Juliusz Słabiak / 1956

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Na pasterkę

Olej, płótno,
50 x 70 cm,
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Żniwa

Akwarela, karton,
70 x 101 cm,
sygn. p. d.: J. Słabiak 1939

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Sukiennice

olej, tektura,
35 x 50 cm
sygn. l.d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Wesele krakowskie

olej, tektura,
35 x 50 cm
sygn. l.d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Orka

olej, płótno,
50,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Przejazd przez wieś

olej, tektura,
34 x 50 cm;
napis p. d.: Najdroższej Lusi / Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Drużba weselny

olej/tektura, wym.: 35 x 50 cm
sygn. l.d.: Juliusz Słabiak. Obraz dwustronny, na odwrocie "Chłopak pojący konie"

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Kościół Mariacki

olej, tektura, 34,5 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Przejazd przez wieś

olej, tektura, 34 x 50 cm;

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Kościół Mariacki

sygn. l. d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Przed kapliczką

olej, tektura, 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

ORKA

Olej, płótno; 48,5 x 68,5 cm w świetle
Sygnowany l. d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

OBÓZ CYGAŃSKI

olej na tekturze, 50 x 69,3 cm,
sygnowany l.d. "Juliusz Słabiak", na plecach odręczny autorski napis "Autor: Juliusz Słabiak / ucz. Wojciecha Kossaka / Temat: Obóz cygański / Stwierdzam autentyczność / mojej pracy Juliusz Słabiak / 1956 r."; dedykacja odręczna z 23 X 1987 r. oraz ślad pieczątki (nieczytelny)

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

RYNEK KRAKOWSKI

Olej, tektura; 33,5 x 49,5 cm

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Sanie

olej, płótno, 50 x 70cm,
sygn. l.d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Polowanie par force

sygnowany p.d.
olej, płótno
50x60

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Widok na kościół Mariacki w Krakowie

olej, tektura, 34 x49,5 cm;
sygn. l.d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Wawel

olej, płyta,
wym.: 23 x 33,5 cm
sygn. p.d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Polana

olej, tektura; 60, 5 x 61 cm
sygn. p.d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Pejaż z lasem

Olej, sklejka, 48 x 33,5 cm;
Sygn. p.d.- Juliusz Słabiak / 1945

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Widok na Kościół Mariacki w Krakowie

olej, płótno, 34,5 x 50 cm; sygn. l.d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

TABOR CYGAŃSKI

Olej, tektura; 34,6 x 50,1 cm
Sygnowany czarnym olejem l.d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Wesele krakowskie

olej, płótno, 32 x 47 cm; sygn. l.d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

POD KARCZMĄ

Olej, płótno; 71,8 x 95,3 cm
Sygnowany brązowym olejem l.d.: Juliusz Słabiak

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

WESELE KRAKOWSKIE

Olej, płyta, 34,5 x 50 cm

SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

POD ARKADAMI SUKIENNIC

Olej, płótno 35 x 50 cm
Sygn. l.d.: Juliusz Słabiak

liczba obiektów: 81