ENGELMANN Gottfried (1788-1839)
Antoine Charles Horace VERNET (1758-1836) - WEDŁUG
litografia, papier, 47,5 x 55 cm ( w świetle oprawy);
opisana u dołu
cena wywoławcza: Wykup abonament
Bitwa Kozaków z Francuzami
opisana u dołu
wg Louisa J.F.Villeneuve (1796-1842)
sygn. na kamieniu p.d.
litografia
17.5x24.5
Wjazd Franciszka I i Henryka VIII
litografia, papier, 20 x 50 cm;
sygn. l. d.: Fragonard 1823;
p. d.: Lith. de G.Engelmann; napis u góry: P. 163 i u dołu: Entrevue de François 1er et de Henry VIII. Bas reliefs de l`Hôtel du Bourgtheroulde
litografia, papier, 38 x 49,5 cm (w świetle oprawy); u dołu napis: Cheval de Cosaque regulier; p.d.: Imp. Lithogr. de G. Englemann
wg Carle VERNET (1758 - 1836)
litografia, papier, 38 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
u dołu napis: Cheval de Cosaque regulier; p.d.: Imp. Lithogr. de G. Englemann
wg Carle VERNET (1758 - 1836)
litografia, papier, 31 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d. Genod (?) (na rycinie)
p.d.: Lith. de G. Engelmann a Paris.
litografia, 31 x 25,5 cm
sygn. na kamieniu, p.d.: "Lith: de G. Engelmann a Paris"