RYSIŃSKI Andrzej (ur. 1958r.)
wydruk pigmentowy, płótno; 80 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ANDRZEJ RYSIŃSKI, CZARNY, 80 X 100, WYDRUK PIGMENTOWY, PŁÓTNO, 2015.
cena wywoławcza: Wykup abonament
RYSIŃSKI Andrzej (ur. 1958r.)
RYSIŃSKI Andrzej (ur. 1958r.)
serigrafia, papier kolorowy, 85 x 125 cm, 2006
RYSIŃSKI Andrzej (ur. 1958r.)
serigrafia, papier kolorowy, 70 x 100 cm, 2007
RYSIŃSKI Andrzej (ur. 1958r.)
akryl, płótno, 100 x 81 cm, 2012
RYSIŃSKI Andrzej (ur. 1958r.)
RYSIŃSKI Andrzej (ur. 1958r.)
serigrafia, X/15,
58x84 cm
RYSIŃSKI Andrzej (ur. 1958r.)
litografia 20/24,
21,3x28,5 cm
RYSIŃSKI Andrzej (ur. 1958r.)
olej, płótno
wymiary: 100x90 cm