KNOROWSKI Janusz Oskar (ur. 1964r.)
akryl na płótnie
170 x 110 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno
170 x 110 cm
akryl, olej, płótno; 100 x 150 cm
sygn. na odwrocie: JANUSZ OSKAR KNOROWSKI/ BRZOZY/ 100 x 150/ AC/ OC/PŁ/ 2006 r./ Janusz Oskar Knorowski
olej, akryl, płótno;
90 x 130 cm
sygn. na odwrocie: JANUSZ OSKAR KNOROWSKI/ S.C. NOKTURN-WISŁA/ 90 x 130/ AC/OL/PL/ 2008/ Janusz Oskar Knorowski
olej, płótno
120 x 160 cm
sygn. na odwrocie: JANUSZ OSKAR KNOROWSKI/ FALOCHRON`/ 120 X 160 / OLEJ/PŁÓTNO/ 2007 r./ Janusz Oskar Knorowski 07
rysunek węglem, papier, 30 x 46 cm
sygn.: l.d.: Janusz Oskar Knorowski, śr.d.: Sąd w Słomczynie, p.d.: rys./węgiel 1993 r.
olej, srebro, płótno, 90 x 130 cm;
na odwrocie napisy autorskie: JANUSZ OSKAR KNOROWSKI / "BRZOZY" / OLEJ/SREBRO/PŁÓTNO / 90 x 130 / 2005 r. / Janusz Oskar Knorowski
akryl na płótnie, 75 x 150 cm, 2003r.
akryl, olej, płótno,
90 x 130 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
olej, płótno, 75 x 150 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Janusz Oskar Konorowski 2003
akryl, olej, płótno, 90 x 130cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
3 obrazy, akryl, silikon, płótno, 18 x 24 cm;
akryl, olej, płótno, 110 x 160 cm; sygn. i opisany na odwrocie