FURGA Kazimierz
Olej, tektura
50 x 43,5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
FURGA Kazimierz
FURGA Kazimierz
akryl na tekturze
50 x 70 cm
FURGA Kazimierz
akryl
50x70 cm
FURGA Kazimierz
akwarela, papier
45x58 cm
2007 r.