BALEWSKA Agnieszka (ur. 1967)
Kompozycja w różu, 2018
Kompozycja w żółtym, 2018
Kompozycja w niebieskim, 2018
31,5 x 23 cm każdy
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
BALEWSKA Agnieszka (ur. 1967)
BALEWSKA Agnieszka (ur. 1967)
malarska technika mieszana, sklejka, 50 x 60 cm;
sygnowany i datowany na odwrocie
BALEWSKA Agnieszka (ur. 1967)
technika własna, akryl, spray, bejca,
sklejka, 70 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Agnieszka Balewska / 2000 / Latorośle III
BALEWSKA Agnieszka (ur. 1967)
technika mieszana, akryl, bejca, sklejka,
70 x 70 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie
BALEWSKA Agnieszka (ur. 1967)
Obraz z cyklu: Zdarzenia oceaniczne, 2000
technika mieszana, akryl, sklejka, 70 x 101 cm;
sygn. i opisany na odwrocie