FRANKL Franz (1881 - 1940)
olej/płótno, 71 x 91 cm
sygnowany i opisany l. d.: 'F. Frankl | Munchen', na odwrociu fragmentarycznie zachowana naklejka z galerii w Lipsku
cena wywoławcza: Wykup abonament
FRANKL Franz (1881 - 1940)
olej/płótno
55 x 65 cm
sygnowany l.d.: 'Franz Frankl'
FRANKL Franz (1881 - 1940)
olej/tektura, 49 x 55,5 cm
sygnowany p. d.: `F. Frankl | MUNCHEN`
FRANKL Franz (1881 - 1940)
olej/tektura, 49 x 55,5 cm
FRANKL Franz (1881 - 1940)
olej/płótno, 71 x 91 cm
sygnowany l. d.: `F. Frankl | Munchen`
na odwrocie fragmentarycznie zachowana naklejka z galerii w Lipsku
FRANKL Franz (1881 - 1940)
olej, sklejka, owal 60 x 78 cm;
sygn. u dołu Franz Frankl MUNCHEN
na odwrocie napisy autorskie