KIEŁBIŃSKI Czesław (Cieszek z Zamościa) (1908 Zamość - 1992 Kraków)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, karton; 35 x 27 cm;
sygn. p. d.: CzesKieł - (ołówkiem);
na odwrocie owalny stempel pracowni szklarskiej ze Lwowa;
Uczeń Stanisława Szukalskiego.
cena wywoławcza: Wykup abonament
DZIEWCZYNKA W CZERWONEJ SUKIENCE
Olej, płótno; 70 x 50 cm
Sygnowany p.g.: Cz. Kiełbiński
Olej, płótno; 50 x 70 cm
Sygnowany p.d.: Cz. Kiełbiński
Olej, płótno; 50 x 70 cm
Sygnowany l.d.: Cz. Kiełbiński
Olej, sklejka; 70 x 50 cm
Olej, płótno; 50 x 70 cm
ołówek na papierze, 40 x 32,5 cm, na odwrocie naklejony plakat wystawy: "Miłować i Walczyć". Szukalski i Szczep Rogate Serce. Retrospektywna wystawa prac 1930-1939. Kwiecień-Maj 1978. Pałac Sztuki Kraków.
Wystawiany: na tej wystawie pod numerem 132.
Portret Jerzego Madejskiego, 1980 r.
olej/płótno
70 x 100 cm
sygn.
Dar Pani Marii Madeyskiej.
olej/płótno
sygn. p.d.: Cz. Kiełbiński, wym.: 64 x 75 cm. Na odwrocie naklejka TPSP Kraków.