BAND Max (1900 - 1974)
olej/płyta pilśniowa, 29 x 24 cm
sygnowany l.d.: 'Max Band'
cena wywoławcza: Wykup abonament
BAND Max (1900 - 1974)
olej, płótno, 19 × 23,5 cm w świetle oprawy
sygn. p. d.: Max Band
BAND Max (1900 - 1974)
olej, płótno, 73 × 92 cm,
sygn. l. d.: Max Band
BAND Max (1900 - 1974)
BAND Max (1900 - 1974)
Saint-Germain-des-Prés w Paryżu
olej/płótno, 59 x 48,5 cm
sygnowany l.d.: 'Max Band'
- kolekcja prywatna, Stany Zjednoczone
BAND Max (1900 - 1974)
olej, deska, 29 x 24 cm, wymiar z autorską ramą 54 x 48,5 cm, sygn. l.d.: Max Band
*
BAND Max (1900 - 1974)
olej, płótno, 92 x 65 cm
sygn. p. d.: Max Band
BAND Max (1900 - 1974)
Nature morte aux raisins et aux grenades
Olej, płótno
sygn. p.d.
27,5 x 36 cm
Vente Loudmer N° 41 (selon une étiquette sur le châssis)
BAND Max (1900 - 1974)
Krajobraz ze strachem na wróble, 1945 r.
olej/płótno, 59 x 49,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Max Band 45'
BAND Max (1900 - 1974)
olej/płótno, 92 x 65 cm
sygnowany l.d.: 'Max Band'
BAND Max (1900 - 1974)
olej/płótno, 56 x 66 cm
sygnowany l.d.: 'Max Band'
BAND Max (1900 - 1974)
olej/płótno, 92 x 65 cm
sygnowany p.d.: 'Max Band'
BAND Max (1900 - 1974)
BAND Max (1900 - 1974)
olej/płótno, 56 x 66 cm
sygnowany l.d.: 'Max Band'
BAND Max (1900 - 1974)
Kwitnące drzewa, około po 1954 r.
olej/płótno, 38 x 45,5 cm
sygnowany p.d.: 'Max Band'
BAND Max (1900 - 1974)
olej/płótno, 92 x 65 cm
sygnowany p.d.: `Max Band`
BAND Max (1900 - 1974)
olej, tusz/płótno, 92 x 65 cm
sygnowany p. d.: `Max Band`
na odwrociu tytuł autorski
BAND Max (1900 - 1974)
olej, płótno, 56 × 36 cm
sygn.l.d.: Max Band
Estymacja: 17 000 - 19 000 zł
BAND Max (1900 - 1974)
olej/płótno, 92 x 65 cm
sygnowany l.d.: `Max Band`
STAN ZACHOWANIA:
obraz wymaga konserwacji
Estymacja 25 000 - 35 000 zł
BAND Max (1900 - 1974)
olej na płótnie
61 x 46,5 cm
sygn l. d. Max Band
Wystawiany:Ecole de Paris, Galerie Marek, Paris, 22 mars au 30 avril 1990
BAND Max (1900 - 1974)
BAND Max (1900 - 1974)
BAND Max (1900 - 1974)
gwasz, papier
sygn. p.g.: Max Band
63,50 x 49 cm
pochodzenie:
kolekcja I.B. Frydman, Paris
BAND Max (1900 - 1974)
olej, płótno
sygn. l.d.: Max Band
65 x 46,40 cm
pochodzenie:
Galerie de France, Paris
kolekcja I.B. Frydman, Paris
BAND Max (1900 - 1974)
olej/płótno,
81 x 65 cm
sygnowany l. d.: `Max Band`
Estymacja: 20 000 - 30 000
BAND Max (1900 - 1974)
olej/płótno,
75 x 93 cm
sygnowany l. d.: `Max Band`
ESTYMACJA 22 000 - 35 000
BAND Max (1900 - 1974)
BAND Max (1900 - 1974)
olej/płótno, 46 x 38 cm
sygnowany l. d.: `Max. Band`
BAND Max (1900 - 1974)
BAND Max (1900 - 1974)
olej/płótno,
92 x 65 cm
sygnowany p. d.: `Max Band`
ODWROCIE: tytuł autorski
BAND Max (1900 - 1974)
Olej, płótno
sygn. p.d.: "Max Bond"
92 x 65,50 cm
Proweniencja: Kolekcja I.B. Frydman, Paryż
BAND Max (1900 - 1974)
Gwasz, papier
sygn. i dat.: l.d.: "Max Band Zafed 1935"
46 x 29,50 cm
BAND Max (1900 - 1974)
Olej, płótno
sygn. l.d.: "Max Band"
60,50 x 50 cm
BAND Max (1900 - 1974)
BAND Max (1900 - 1974)
Olej na tekturze
Syg. l.d.
30 x 39,5 cm
BAND Max (1900 - 1974)
Olej na płótnie
Syg. p. d.
82 x 66 cm
BAND Max (1900 - 1974)
BAND Max (1900 - 1974)
olej/płótno,
64 x 54 cm
sygnowany l. d.: `Max Band`
BAND Max (1900 - 1974)
olej, płótno,
38.2 x 45.5 cm
sygnowany p.d.: Max Band
Na krosnach trzy stemple amerykańskiej firmy zaopatrującej artystów malarzy.
BAND Max (1900 - 1974)
olej, płótno,
59 x 39 cm
sygnowany l.d.: Max Band
W maju 1993 obraz przekazany w depozyt do Muzeum Narodowego w Warszawie.
Obraz ze zbiorów Art-B
BAND Max (1900 - 1974)
Olej na płótnie 55 x 38,5 cm
Sygnowany l.d. - "Max Band"
Ekspertyza - Krzysztof Zagrodzki, 2002 r.
BAND Max (1900 - 1974)
olej, płótno, 55 x 38,5 cm; sygn. l.d.: Max Band
na odwrocie: zdjęcie z ekspertyzą
BAND Max (1900 - 1974)
olej, płótno,
64 x 46 cm
Sygnowany l.d.: Max Band
BAND Max (1900 - 1974)
olej, płótno, 81 x 100
sygn. l. d.: Max Band
BAND Max (1900 - 1974)
olej, płótno
81 x 100 cm