DULEMBA Maria (ur.1941)
cena wywoławcza: Wykup abonament
DULEMBA Maria (ur.1941)
OLEJ, PŁÓTNO
70x70
1979
SYGN.NA ODWROCIE
DULEMBA Maria (ur.1941)
olej/płótno, 98 x 78 cm, sygn.
Dar Państwa Małgorzaty i Adama Widurskich
DULEMBA Maria (ur.1941)
DULEMBA Maria (ur.1941)
DULEMBA Maria (ur.1941)