BRZOZOWSKI Stefan (1911-1978)
olej, tektura, 48,5 × 60 cm
na odwrocie napis odręczny: Brzozowski mąż Maślakiewicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
BRZOZOWSKI Stefan (1911-1978)
Olej, płótno, 89 x 147 cm,
sygn. p.d.: Brzozowski [19]37.
BRZOZOWSKI Stefan (1911-1978)
Olej, sklejka, 55 x 73 cm,
sygn. p.d.: S. Brzozowski.
BRZOZOWSKI Stefan (1911-1978)
Na ryby (rysunek do magazynu Szpilki)
tusz, akwarela, papier; 15 x 21 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d: "Brzozowski", opisany na odwrocie: "rys. Stefan Brzozowski (rysunek do Szpilek)"
BRZOZOWSKI Stefan (1911-1978)
rysunek satyryczny do "Gazety Krakowskiej",
tusz, karton; 17,5 x 23,5 cm;
BRZOZOWSKI Stefan (1911-1978)
tusz, ołówek, pastel, papier, 23,5 x 31,3 cm w świetle passe-partout;
sygn. l. d.: Brzozowski
BRZOZOWSKI Stefan (1911-1978)
olej, tektura,
48,5 × 60 cm
na odwrocie napis odręczny: Brzozowski
Estymacja:3 500 - 4 500 zł
BRZOZOWSKI Stefan (1911-1978)
tusz/papier, 17 x 19 cm,
sygn. p. d. Stefan Brzozowski
na odw. opis Życie Literackie, Nr. 36 (138) z dn. 12. 9. 54 r.
BRZOZOWSKI Stefan (1911-1978)
Autolitografia; wym.: 437 x 325 mm; sygn. oł. p.d.: Brzozowski, l.d. techn.
BRZOZOWSKI Stefan (1911-1978)
Uczony w swojej pracowni (kopia z Rembrandta), lata 40.
Akwaforta;
wym.: 219 x 170 mm;
sygn. oł. p.d.: kop. z Rembrandta /Brzozowski, techn. l.d.
BRZOZOWSKI Stefan (1911-1978)
Pozycja niektórych plastyków, 1951
tusz, akwarela/papier,
20,5 x 25,5 cm
na odwrociu opis: "Życie Literackie", Nr 5, 1.IV.51
BRZOZOWSKI Stefan (1911-1978)
BRZOZOWSKI Stefan (1911-1978)
BRZOZOWSKI Stefan (1911-1978)