SCHUMACHER Anna (ur. 1975, Kielce)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 30 x 30 cm
sygn. p.d.: AS
sygn. i opisany na odwrociu: FOR /GEORGIA /O’KEEFFE /05/A. Sch, poniżej dedykacja
Wiosenna magnolia, dyptyk, 2015 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'AS 2015' (lewa część) oraz p.d.: 'AS' (prawa część)
na odwrociu opisany: 'ANNA | SCHUMACHER | 1/2 | OLEJ | NA PŁÓTNIE | 2015' (lewa część) oraz ' ''WIOSENNA | MAGNOLIA'' | 1/2 | ANNA | SCHUMACHER | 2015' (prawa część)
Jesienna martwa natura z daliami, 2015 r.
olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ASCHUMACHER | 2015'
na odwrociu opisany: 'ANNA | SCHUMACHER | ''JESIENNA | MARTWA NATURA | Z DALIAMI'' | 2015'
olej/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany p.d.: `AS`
olej/płótno, 75 x 75 cm
sygnowany p.d.: `AS`
na odwrociu opisany: ` ``GRANADA. | MARZEC`` | Anna SCHUMACHER | MARZEC 2015 | OLEJ NA PŁ.`
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `AS 2015`
na odwrociu opisany: `ANNA | SCHUMACHER| "LISBON STORY III" | OLEJ NA PŁ. | 2015`
olej/płótno, 80 x 120 cm
na odwrociu opisany: `(TAJEMNICZY OGRÓD | SCARED GARDEN) | OIL ON CANVAS. (...) | ANNA | SCHUMACHER | OLEJ NA PŁOTNIE, 2013`
Pastel na papierze Format ok. 30x50
olej, płótno, 60 x 115 cm