KARPOWICZ Paulina (ur. 1976)
olej, płótno, 70x100 cm
opisany na odwrocie: Paulina Karpowicz "Różowy szlafrok" 70x100 cm olej, płótno
cena wywoławcza: Wykup abonament
KARPOWICZ Paulina (ur. 1976)
olej, płótno, 140x80,5 cm
opisany na odwrocie: Paulina Karpowicz 2010 "Śnieg" 140x80,5cm
KARPOWICZ Paulina (ur. 1976)
olej, płótno, 130 x 130 cm,
opisany na odwrocie: Paulina Karpowicz/05 "Niedziela" 130x130 cm olej, płótno
KARPOWICZ Paulina (ur. 1976)
olej, płótno, 105x105 cm
opisany na odwrocie: Paulina Karpowicz `06 "W" 105x105 olej płótno
KARPOWICZ Paulina (ur. 1976)
olej, płótno; 120x140 cm
opisany na odwrocie: Paulina Karpowicz 04 "Sen II" olej, płótno 120x140
KARPOWICZ Paulina (ur. 1976)
olej, płótno, 40x50 cm
opisany na odwrocie: Paulina Karpowicz / 2013 "Światła II" 40x50 cm olej, płótno
KARPOWICZ Paulina (ur. 1976)
olej, płótno, 55x38 cm
opisany na odwrocie: P. Karpowicz /2012 Bez tytułu/55x38 cm/ Po co oświetlać co i tak jest czarne Po co dbać o coś co jest martwe/
KARPOWICZ Paulina (ur. 1976)
KARPOWICZ Paulina (ur. 1976)
z cyklu: Obrazki dla chłopców 1, 2012
olej, płótno, 50x60 cm
opisany na odwrocie: P. Karpowicz/2012 /Obrazki dla chłopców/"1" 50x60 cm olej, płótno