JUST Stefan (1905 - 1977)
cena wywoławcza: Wykup abonament
JUST Stefan (1905 - 1977)
olej, płótno; 49 x 64 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. JUST / 59.
JUST Stefan (1905 - 1977)
Olej, płótno; 82 x 65 cm
Sygnowany l.d. S. JUST /1944 / Warszawa
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
akwarela, gwasz, tektura; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: SJust.
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
Plac Wolności w Łodzi o zmroku
olej, płyta; 100 x 123 cm;
sygn. l. d.: S. JUST;
na odwrocie nalepka z CBWA w Łodzi z odręcznie wypisaną informacja o pracy z tytułem: pl. Wolności, o zmroku (ołówkiem).
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
olej, płótno; 81 x 100,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: SJust 69 (?)
JUST Stefan (1905 - 1977)
Martwa natura z kwiatami, 1969
olej, płótno; 53 x 68 cm;
sygn. i dat. p. d.: SJust / 69
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
akwarela, gwasz, tektura, 48,5 × 34 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: SJust
JUST Stefan (1905 - 1977)
sygn.l.d.dat.na odwrociu (nalepka CBWA)
olej, pilśnia, 102x123 cm
JUST Stefan (1905 - 1977)
sygn. l. d.: SJust
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
Narada z towarzyszem Dzierżyńskim
olej/płótno, 89 x 116 cm
sygnowany l.d.: `Just`
JUST Stefan (1905 - 1977)
olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. p. d.: S. JUST 72 [data słabo czytelna]
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
olej, tektura, 49 x 71 cm;
sygn. l. d.: I 62 S. JUST
JUST Stefan (1905 - 1977)
Pejzaż z południa
W parku
olej, płótno, 100,5 x 81,5 cm;
sygn. p. d.: S. Just
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
olej, płótno, 83,5 x 101,5 cm;
sygn. p. d.: S. Just;
na odwrocie numer: 430 - 1
JUST Stefan (1905 - 1977)
olej, tektura; 48 x 62,5 cm;
sygn. p. d.: S. Just
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
Pejzaż z południa
W parku
olej, płótno,
100,5 x 81,5 cm;
sygn. p. d.: S. Just
JUST Stefan (1905 - 1977)
olej, płótno,
83,5 x 101,5 cm;
sygn. p. d.: S. Just;
na odwrocie numer: 430 - 1
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
olej, tektura,
50 x 71,5 cm;
sygn. l. d.: I 62/ S. JUST
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
Para obrazów: Pejzaż z południa, W parku
olej, płótno,
100,5 x 81,5 cm;
sygn. p. d.: S. Just
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
olej, płótno, 89 x 116 cm;
sygn. l.d.: Just;
obraz w trudnym stanie konserwatorskim, wgniecenia płótna, do konserwacji
JUST Stefan (1905 - 1977)
Cykl 4 drzeworytów o tematyce religijnej
drzeworyt, papier,
29,8 x 23,4 cm ( odcik płyty);
sygn. p.d.: SJust
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)