STAROWIEYSKI Antoni (ur. 1973, Warszawa)
olej/płótno, 130 x 170 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '2010 ANTONI STAROWIEYSKI | 130 x 170 cm olej płótno'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 60 x 46 cm;
na odwrocie sygn., dat. i opisany: "OKNO" (FORMY ISTNIENIA) / ANTONI STAROWIEYSKI / 60 x 46 cm / OLEJ/PŁÓTNO / 2015 R. oraz inicjały A.S (ujęte w kwadrat).
olej/płótno, 180 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ANTEK STAROWIEYSKI | 1998/99 | OLEJ 180x140'
- Antoni Starowieyski, Malarstwo, wystawa indywidualna, Galeria Promocyjna, Warszawa, 06.2002
- Antoni Starowieyski, Malarstwo, wystawa indywidualna, Galeria aTak, Warszawa, 04-05.2009
olej/płótno, 150 x 180 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ANTONI STAROWIEYSKI | "DROGA" OLEJ PŁÓTNO | 180 x 150'
olej na płótnie, 38 x 50 cm, sygn.
olej/płótno, 130 x 170 cm
akwarela, 24 x 32 cm, sygn.
olej/płótno, 130 x 170 cm
na odwrociu opisany: `2010 ANTONI STAROWIEYSKI | 130 X 170 CM OLEJ PŁÓTNO`
olej/płótno,
38 x 50 cm,
sygn.