BISKE Karol (1863-1928)
olej/płótno, 69,5 x 89 cm
sygnowany p.d.: 'K. Biske'
cena wywoławcza: Wykup abonament
BISKE Karol (1863-1928)
BISKE Karol (1863-1928)
WIDOK NA KOSZYSTĄ W TATRACH, 1923
Olej, tektura; 37,5 x 48 cm
Sygnowany p.d.: K. BISKE 23
BISKE Karol (1863-1928)
ZACHÓD SŁOŃCA NAD POLESKIM ROZLEWISKIEM
Olej, płótno naklejone na tekturę; 27 x 40 cm
Sygnowany l.d.: K Biske | Pinsk
Na odwrocie nalepka Fabryki Ram Stanisława Malickiego w Warszawie
BISKE Karol (1863-1928)
Olej, tektura; 37,5 x 48 cm
Sygnowany p.d.: K. BISKE 23
BISKE Karol (1863-1928)
Olej, tektura; 37,5 x 48 cm
Sygnowany p.d.: K. BISKE 23
BISKE Karol (1863-1928)
Olej, tektura; 35,5 x 44 cm
Sygnowany p.d.: K. BISKE | 1923
BISKE Karol (1863-1928)
BISKE Karol (1863-1928)
olej na płótnie, 43,5 x 68,5 cm, sygnowany l. d. K. Biske 1889"
BISKE Karol (1863-1928)
olej na desce, 18,8 x 26,5 cm
na odwrocie nalepka wystawowa warszawskiego TZSP z 1909 r.
z informacjami o obrazie, nalepka D.A. Agra-Art z X 1999 r.