SMOKOWSKI Wincenty (1797-1876)
olej/płótno, 47 x 38 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Wincenty Smokowski 1870 (?)' [sygnatura poprawiana]
cena wywoławcza: Wykup abonament
tusz/papier, 16 x 11 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany p.d.: `W.S`
Miedzioryt;
wym. komp.: 180 x 145 mm;
sygn. pł. p.d.: W. Smokowski rytował. Rzadkie.
piórko, tusz, tusz lawowany, papier, 17 x 21,6 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Wincenty Smokowski
piórko, tusz, tusz lawowany, papier,
17 x 21,6 cm
(w świetle oprawy);
"WIDOK SASKIEJ KĘPY OD STRONY PRAGI"
litografia, sygnowana "Majorski malował Smokowski litograf. W Cynkografii Banku Polskiego"