DALLEMAGNE (Aimé-Edmond) (1882-1971)
akwaforta, papier czerpany (Arches),
50 x 33 cm (arkusz);
sygn. p.d.: Dalle Magne
cena wywoławcza: Wykup abonament
50 x 33 cm (arkusz);
sygn. p.d.: Dalle Magne
akwaforta, papier czerpany (Arches), 50 x 33 cm (arkusz);
sygn. p.d.: Dalle Magne
MIESZKAŃCY PARYŻA PRZED OPERĄ"
akwaforta, 44,5 x 21 cm, sygnowana p. d. "Dallemagne" i na płycie
"De Dallemagne" na dole po lewej remarka
akwaforta, 44,5 x 21 cm
sygnowana p.d. na płycie: "Dallemagne" i ołówkiem pod ryciną p.d.: "De Dallemagne"
l.d. pod ryciną kontrmarka "Żebrak z pieskiem"