BEDNARSKI Wincenty (1904-1975)
akwarela, papier; 19,5 x 14 (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: W. Bednarski (zatarte).
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, papier; 28,5 x 37 cm (wymiar w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: W Bednarski 1969 (słabo czytelnie)
na odwrocie nalepka z Biura Wystaw Artystycznych w Krakowie z autorem, tytułem, wymiarami i techniką.
olej, tektura, 23 × 32 cm
sygn. i dat. p. d.: W.Bednarski/1935 r
akwarela, papier, 36 x 27 cm, sygn. p.d.: W. Bednarski (ołówkiem)
olej, tektura, 23 × 32 cm
3 000 - 4 000 zł
olej, płyta,
47 x 67 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Bednarski
olej na tekturze, 23 x 32 cm, sygnowany p.d. "W. Bednarski 1935 r."